marmaris suslu kadinlar bisiklet turu

Marmaris SKBT ve Bisikletli Kadınlar

Marmaris Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’nu gönüllü olarak organize eden Zeynep Soyer:

Ben Zeynep Soyer, 53 yaşındayım, 26 yıldır Marmaris’te yaşıyorum. Bisiklet kullanmayı 27 yaşımda kendi çabam ile eşim Akif’in pinokyo bisikletinde öğrendim. Öğrenmek isteyenlere de tavsiyemdir küçük bisiklet ile başlasınlar. Çalınan canım bisikletimle de kızım Elif’i taşıyarak dolaştım . Marmaris’teki diğer bisiklet kullanıcıları ile çok tur yaptım.

zeynep soyer

 

Bisiklet kullanarak özellikle şehir merkezinde hayatımı kolaylaştırıyorum. Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’nu ikinci yılında yakaladık. Marmaris’te yaşayan hanımlar süslü tur ile çok ilgilendiler ve katıldılar. Tabi ki her yıl sayımız artmakta…

marmaris suslu kadinlar bisiklet turu

Yerel yönetim, asayiş kuvvetleri daima yanımızda, hayatımızı kolaylaştırıcı tavır takınmışlardır, sağ olsunlar. Süslü tur için Marmaris’te İnci Arıcı Orman arkadaşım ile birlikte çalıştık. Yine yakın arkadaşımız Ayça Hacımustafaoğlu desteğini üzerimizden eksik etmedi, sağolsun. Basın tüm ilgisiyle yanımızdaydı. Rüştü Pekçedenöz foğraflarımızı çekmek için önümüzde arkamızda, her yerdeydi..

marmaris suslu kadinlar bisiklet turu

Gün sonunda kızlar kafa kafaya verdik. 2018 süslü turunu, geçmişteki turların tekrarı monotonluğundan uzaklaştırmak ve yeni güzergah ya da cin fikirlere açık teklifler fırtınası yapmak için, 2 ay evvelinden toplanalım dedik.

marmaris suslu kadinlar bisiklet turu

Marmaris’te sezon herkesi çok meşgul tutuyor. Süslenmek için çaba harcamak bile üşengeçliğe, vazgeçişe sebebiyet verebiliyor. Sorunu tespit etmek çözümü kolaylaştırıyor.

marmaris suslu kadinlar bisiklet turu

Gittikçe büyüyeceğine hepimizin inandığı bu etkinlik, en çok eş zamanlı ve çoğalan şehir katılımlarıyla ilginçleşiyor. Ben ve arkadaşlarım,katılan tüm hanımlar çok eğleniyoruz. Anılarımız için fotoğraf çekmek ,bir etkinliğin parçası olmak,arkadaşlarımız ile karşılaşmak,süslü süslü bisiklete binmek çok hoş. Koşulsuz dostluk zerk edici etkisi var.

Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s