antalya suslu kadinlar bisiklet turu

Antalya SKBT ve Bisikletli Kadınlar

Antalya Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’nun organizatörü sevgili Deniz Yaylak anlatıyor:

antalya suslu kadinlar bisiklet turu

Ben Deniz, 45 yaşımdayım. Muhasebe Uzmanıyım. Evli ve bir erkek çocuk annesiyim. İki tekerlekli ilk bisikletim 13 yaşımda babamın okulda başarılı olduğum için bana aldığı kırmızı bir aşktı. Ve hayatımda hiç ara vermeden iyi günde kötü günde hastalıkta sağlıkta asla vazgeçemeyeceğim yol arkadaşım.

Gidebildiğim bütün mesafelere günlük hayatımda bisikletimle ulaşım sağlıyorum. Ve bütün kadınlara diyorum ki bisiklet özgüvendir, özgürlüktür,mutluluktur , sağlıktır, en sadık dosttur.

Bu yıl 5.sini yapacağımız tur hazırlıklarımıza büyük bir heyecan ve coşku ile başladık.  Etkinliğe bir hafta kala bütün olumsuzlıklar üstüste geldi. Önce izinlerimizde problem çıktı saatimiz değişti. Araçlı müzik yayınımız ve dron çekimlerimize izin verilmedi Üstüne  etkinlik için güzergahımız trafiğe kapatılacakken  akan trafikte egzos kokuları ile bir tur yaptık.

antalya suslu kadinlar bisiklet turu

Fakat bütün bunlar antalya kadınlarınının coşkusunu ve gülümsemesini ve etkinliğe olan inancını kaybettirmedi. Evet geçen yıl gibi çok  sesli  değil ama yine bir o kadar kalabalık bir turu tamamladık.

Gelecek yıl için daha kalabalık ve daha keyifli bir turda buluşmak üzere vedalaştık ve şu an o turdan kalan muhteşem fotoğrafları tek tek yorumluyor ve keyif  alıyoruz. Bu etkinliğe emek veren ve dahil olan bütün kadınlara sevgilerimle

Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s